Spursveen is Heert-jan en Pablitos ben ik
Spursveen - Pablitos 2 - 5
Datum: 2003-01-08 17.30
MatchID: 4915447
Stadion: White Pompebled Lane
Publiek: 261
Door het redelijke weer voor voetbal kwamen er 261 fans kijken op White Pompebled Lane. Spursveen begon de wedstrijd met een onbegrijpelijke 2-6-2 formatie. De volgende spelers zullen beginnen: Andreasson - Pasma, van Osch - Steinmeijer, Crans, Vandeberg, Rojer, Drent, Baggen - Hoebe, Kremers.
Pablitos begon aan de wedstrijd met een interessante 4-4-2 formatie. De coach selecteerde voor vandaag: Bakker - van Tricht, Gietemann, Nispel, Speelman - Bartholome, de Bruin, Jongbloets, Winterink - van Meerveld, Gohil.
Pablitos´s Wouter van Meerveld verliet het veld na 12 minuten, omdat hij nu nog amper kon lopen. Zijn vervanger was Joey Bessems. Een overtreding na 13 minuten zorgde voor een vrije trap in een lucratieve positie. Bart van Osch schoot de bal met een kanonskogel langs de keeper, 1 - 0. Iets later resulteerde een geweldige combinatie door het midden in een niet te missen kans voor Spursveen: 2 - 0. Doelpuntenmaker was Karel Vandeberg. Op dat moment ging Spursveen zijn spelers terug trekken, om zo de voorsprong veilig te stellen. Spursveen leek wat verward te zijn over de organisatie van het team. Iets later kon Pablitos´s Stefano Gohil de score makkelijk verkleinen tot 2 - 1 na een mis-communicatie in de verdediging van de tegenstander. De gelijkmaker voor de bezoekers leek bijna een feit in de 24 minuut, in een Eén tegen een situatie, maar Olof Andreasson kreeg de bovenhand en blokte het schot. Na verscheidene overduidelijke shirttrek incidenten, kreeg Spursveen´s Armando Steinmeijer een gele kaart. De ruststand is 2 - 1. Pablitos had het meeste balbezit, namelijk 58 procent.
De Spursveen spelers hebben tijdens de rust nog even de tactiek doorgenomen. In de 55e minuut van de wedstrijd scoorde Dennis Speelman na een vrije trap die van richting werd verandered door de wel erg verdedigende opstelling van het bezoekende team. De keeper had totaal geen kans om de bal te houden, zodat Pablitos in de boeken kwam als de maker van de 2 - 2. 57 minuten zijn er gespeeld en Armando Steinmeijer verlaat het veld door zijn knieblessure. Invaller is Hugo Zijm. Pablitos´s Stefano Gohil zorgde voor een 2 - 3 voorsprong in de 59e minuut, na een perfecte aanval op rechts. Een prachtig staaltje voetbal op de linkerflank resulteerde in een goal voor Pablitos: 2 - 4. Stefano Gohil komt in de boeken als de doelpuntenmaker in de 62e minuut. Toen had, Stefano Gohil al een hattrick op zijn naam staan. Wow, wat een schot van Klaas Winterink! Een streep van 35 meter in de kruising liet de keeper geen schijn van kans en zo wordt het 2 - 5. Na verscheidene overduidelijke shirttrek incidenten, kreeg Spursveen´s Damian Crans een gele kaart. Pablitos,die een balbezit had van 61 procent, domineerde de wedstrijd.
Spursveen´s beste speler was Dennis Hoebe. Mitchell Rojer had daarentegen een slechte dag. Pablitos´s beste speler was Joey Bessems. Tom Bakker had daarentegen een slechte dag.
