Kees van Wonderen

> voor iedereen die nu elders voetbalt

Moderators: Beheerders, Fanmasters

N01tra
Verified
Nieuw talent
Berichten: 72
Lid geworden op: 12-03-2019 15:07

Re: Kees van Wonderen

Bericht door N01tra »

Superfries1994 schreef: 17-05-2024 11:40 Voor Arno Verschueren kun je ook gewoon Pelle van Amersfoort invullen, ook gewoon een speler met slimmigheidjes. Er zit met Walemark, Haye en de jongens die al eerder genoemd zijn ook genoeg gif in. De klootzakken hebben we volgens mij gewoon voldoende, het gaat tenslotte ook om creativiteit en de bal naar de goede kleur spelen ipv overtredinkjes maken.
Nee, daarvoor kun je niet Pelle van Amserfoort invullen. Die heb ik eigenlijk op geen enkele slimmigheidje kunnen betrappen en ook op zijn inzet heb ik het nodig aan te merken.

Walemark heb ik er ook niet vaak 'in zien kleunen' en Haye heeft dat gif met name als hij z'n frustraties niet de baas is.
Sven van Beek had dat voorheen nog wel wat (maar dat lijk ook volledig verdwenen) en Luuk Brouwers kan dat denk ik ook wel.
Driemaal is scheepsrecht
Nieuw talent
Berichten: 84
Lid geworden op: 23-04-2024 21:59

Re: Kees van Wonderen

Bericht door Driemaal is scheepsrecht »

En wat te denken van Halilovic? Die had dat ook in kunnen vullen, maar is vakkundig weggepest door Kees.
Otsje P
Verified
Superster
Berichten: 4963
Lid geworden op: 22-02-2011 12:01

Re: Kees van Wonderen

Bericht door Otsje P »

Driemaal is scheepsrecht schreef: 17-05-2024 13:05 En wat te denken van Halilovic? Die had dat ook in kunnen vullen, maar is vakkundig weggepest door Kees.
Dat had Kees dan gelukkig wel goed gezien. Tibor was goed in 2 dingen: 1:De bal uit alle hoeken en standen schieten, zonder een serieuze kans op een treffer. 2: Op eigen helft de bal verliezen omdat hij met een man in de rug wel even weg denkt te kunnen draaien. Zo nodig ook in of rond de eigen 16. Gevaar voor je eigen ploeg. Grootste ergernis voor mij in de laatste 5 jaar, en dat zegt veel als je ziet waar we soms naar hebben zitten kijken.
N01tra
Verified
Nieuw talent
Berichten: 72
Lid geworden op: 12-03-2019 15:07

Re: Kees van Wonderen

Bericht door N01tra »

Driemaal is scheepsrecht schreef: 17-05-2024 13:05 En wat te denken van Halilovic? Die had dat ook in kunnen vullen, maar is vakkundig weggepest door Kees.
Die heeft, net als Pawel, na z'n lange blessure nooit z'n niveau van daarvoor gehaald (helaas).
SuperFrysk
Wereldspeler
Berichten: 1154
Lid geworden op: 08-08-2023 19:49

Re: Kees van Wonderen

Bericht door SuperFrysk »

Is het veelzeggend dat bijna iedere naam valt bij GAE, behalve die van Kees van Wonderen?
Otsje P
Verified
Superster
Berichten: 4963
Lid geworden op: 22-02-2011 12:01

Re: Kees van Wonderen

Bericht door Otsje P »

SuperFrysk schreef: 06-07-2024 11:09 Is het veelzeggend dat bijna iedere naam valt bij GAE, behalve die van Kees van Wonderen?
Viel mij ook op, hebben daar samen toch 2 prima jaren gehad. Het zou natuurlijk heel goed kunnen dat er gepolst is maar dat hij direct heeft laten weten niet te willen terugkeren. Dan is het klaar en is hij dus geen kandidaat. Je zou echter verwachten dat de media de associatie wel zou maken.
SuperFrysk
Wereldspeler
Berichten: 1154
Lid geworden op: 08-08-2023 19:49

Re: Kees van Wonderen

Bericht door SuperFrysk »

Otsje P schreef: 06-07-2024 11:18 Viel mij ook op, hebben daar samen toch 2 prima jaren gehad. Het zou natuurlijk heel goed kunnen dat er gepolst is maar dat hij direct heeft laten weten niet te willen terugkeren. Dan is het klaar en is hij dus geen kandidaat. Je zou echter verwachten dat de media de associatie wel zou maken.
Ik denk zelf, maar dat is een aanname, dat ze erachter gekomen zijn dat je ook met leuk voetbal (onder Hake) resultaat kunt behalen.
Otsje P
Verified
Superster
Berichten: 4963
Lid geworden op: 22-02-2011 12:01

Re: Kees van Wonderen

Bericht door Otsje P »

SuperFrysk schreef: 06-07-2024 11:32 Ik denk zelf, maar dat is een aanname, dat ze erachter gekomen zijn dat je ook met leuk voetbal (onder Hake) resultaat kunt behalen.
Haha, dat kunnen we zeker niet uitsluiten.
Gebruikersavatar
Frisian Viking
Superster
Berichten: 4670
Lid geworden op: 27-09-2004 16:28
Locatie: Frisia

Re: Kees van Wonderen

Bericht door Frisian Viking »

Wie is zijn zaakwaarnemer? Want die kan mij vast ook wel bij een of andere profclub onderbrengen. Keesie wordt trainer bij Schalke...
In de naam van de vader
Van de zoon
Van de Heilige Geest

Abe
Gebruikersavatar
Vrieskist
Verified
Beheerder
Berichten: 2735
Lid geworden op: 03-12-2002 18:39
Locatie: Joure

Re: Kees van Wonderen

Bericht door Vrieskist »

Schalke is wel wat afgegleden ondertussen, maar toch nog steeds wel een club van enig statuur. Goede zaakwaarnemer inderdaad. Misschien past hij wel goed bij het Duitse voetbal.
vlqrt
Superster
Berichten: 3285
Lid geworden op: 11-08-2003 13:17
Locatie: Heerenveen

Re: Kees van Wonderen

Bericht door vlqrt »

Wel een club van naam, kan me voorstellen dat hij daar wel warm van wordt.
Hoop dat hij het goed doet, behoudens dat het bij tijd en wijle niet om aan te gluren was heb ik hem wel altijd als een correcte en sympathieke kerel ervaren.

Even met een bron: (het is nog maar een gerucht)
https://www.vi.nl/nieuws/van-wonderen-v ... schalke-04
Het is maar een spelletje
hhage
Basisspeler
Berichten: 975
Lid geworden op: 18-07-2015 14:05
Locatie: Drachten

Re: Kees van Wonderen

Bericht door hhage »

Geweldige grote club. Het is hem gegund, mochten de geruchten waarheid worden.
vlqrt
Superster
Berichten: 3285
Lid geworden op: 11-08-2003 13:17
Locatie: Heerenveen

Re: Kees van Wonderen

Bericht door vlqrt »

Zit ineens wel te denken, weer een club die de tijd niet mee heeft. Bij ons is het toch wel een deel vergane glorie, Schalke is ontegenzeglijk ook niet bezig aan de beste tijd in de historie van de club.

Is Kees zo dol op onmogelijke opdrachten of kan hij geen betere opdrachten krijgen?
Het is maar een spelletje
Feanfan 1
Verified
Forumicoon
Berichten: 7856
Lid geworden op: 11-07-2003 13:37

Re: Kees van Wonderen

Bericht door Feanfan 1 »

Ik denk dat 15 van de 18 trainers (buiten top 3) in Nederland niet na hoeven te denken als Schalke voorbij komt. Dat is zo'n ontzettend grote club. Dat ze er sportief niks van bakken laatste jaren is echt zonde. Dat ze bij Van Wonderen terecht komen vind ik dan ook echt verrassend. HIervoor hadden ze een Belg en een Canadees hebben ze even gehad. Ik had echt even bij de Duitse trainers gezocht, maar ja

En toch is Kees van Wonderen een prima coach. Wat Van Persie deed tegen Groningen, verdediger eruit, aanvaller erin, dat zal hij misschien niet gaan doen, maar hij speelt gewoon heel realistisch en speelt naar de mogelijkheden van het team.
Onder hem hebben we ook genoeg leuke wedstrijden of helften gezien.
Terwispel
Jeugdspeler
Berichten: 33
Lid geworden op: 09-12-2024 22:04

Re: Kees van Wonderen

Bericht door Terwispel »

Begint aardig te lopen bij Schalke 04, dus de vraag voor ons. Ligt het aan de trainer?
Gebruikersavatar
Marça
Verified
Wereldspeler
Berichten: 2418
Lid geworden op: 02-12-2002 15:50
Locatie: Fryslân
Contacteer:

Re: Kees van Wonderen

Bericht door Marça »

Terwispel schreef: 27-01-2025 12:38 Begint aardig te lopen bij Schalke 04, dus de vraag voor ons. Ligt het aan de trainer?
Of ligt het toch aan Van Wonderen? :wink:

Terwispel
Jeugdspeler
Berichten: 33
Lid geworden op: 09-12-2024 22:04

Re: Kees van Wonderen

Bericht door Terwispel »

Marça schreef: 14-04-2025 10:21 Of ligt het toch aan Van Wonderen? :wink:

Blijkt maar weer, een zwaluw brengt geen zomer.

Denk dat het probleem bij Schalke natuurlijk ook wel wat dieper ligt dan alleen de trainer
Abenello
Selectiespeler
Berichten: 566
Lid geworden op: 28-06-2023 08:44

Re: Kees van Wonderen

Bericht door Abenello »

Datzelfde geldt in mindere mate bij ons. Je kan zeggen dat onze trainers in de afgelopen 10/15 jaar niet boven het maaiveld uitkwamen met hun prestaties en dat het probleem bij de club ligt. Anderzijds hebben Van Basten, Lodeweges, Streppel, Olde Riekerink, Johnny Jansen, Ole Tobiasen en Van Wonderen na hun vertrek ook geen opgaande lijn in hun carrière kunnen vinden en misschien niet zo heel goed waren. Van Persie vindt ik een verhaal apart omdat hij snel weg was en in sommige wedstrijden letterlijk als een beginneling coachte.

Feit is dat het succes van Go Ahead voor een groot deel aan Bosvelt te danken is.
Gebruikersavatar
Mackan68
Forumicoon
Berichten: 6830
Lid geworden op: 01-08-2004 15:46
Locatie: De 'achterbuurt' van Techum

Re: Kees van Wonderen

Bericht door Mackan68 »

'Het team van Van Wonderen slaagt er zelfs tegen de hekkensluiter niet in om overtuigend te presteren. Ze waren verdedigend instabiel (nu 52 tegendoelpunten), te weinig creatief op het middenveld en aanvallend te ongevaarlijk, ook omdat Kenan Karaman en Moussa Sylla een slechte dag hadden. Van Wonderen kan de twijfels over hem als trainer niet wegnemen en een wisseling van de wacht in de zomer wordt steeds waarschijnlijker.'

Instabiele verdediging met al 52, net als wij wat een toeval, tegengoals. Ik dacht even dat de selectie van onze club beschreven werd, maar het ging toch echt om Schalke. Hij is gewoon bij het Duitse Heerenveen ingestapt. Slim? Hij lijkt zich in ieder geval niet helemaal goed geïnformeerd te hebben over de kwaliteiten daar. Typisch gevalletje van de regen in de drup.
RvP, het waren 10 .... maanden
SuperFrysk
Wereldspeler
Berichten: 1154
Lid geworden op: 08-08-2023 19:49

Re: Kees van Wonderen

Bericht door SuperFrysk »

Ze gaan aan het eind van het seizoen uit elkaar, dus ook dat was geen succeshuwelijk. Wat ik vooral kwalijk vind, is hoe hij zich in de media uitlaat over zijn huidige club. Het komt bijna over alsof hij erop uit was om ontslagen te worden. Destijds stoorde ik me ook al enorm aan zijn uitspraken toen hij hier trainer was — alles werd toegeschreven aan pech of tegenslagen. En als je zijn prestaties vergelijkt met dit seizoen, kun je moeilijk zeggen dat Van Wonderen het goed heeft gedaan. Met een sterkere selectie en aanzienlijk minder onrust.
Plaats reactie