Wat ik niet snap is dat je een pop-up op de off. site van Heerenveen krijgt voor de FF, terwijl je er op het eerste gezicht NIETS over NN leest, ligt het aan mij of heeft de SC liever een vol FF-vak dan een NN-vak?
Wat ik niet snap is dat je een pop-up op de off. site van Heerenveen krijgt voor de FF, terwijl je er op het eerste gezicht NIETS over NN leest, ligt het aan mij of heeft de SC liever een vol FF-vak dan een NN-vak?
Geen geldkwestie hoor. Sc Heerenveen vindt het goed dat Promotie Magazine en FeanFan samen zijn gegaan. Het heeft nieuwswaarde, dus berichten ze erover. Ze vinden het een goed magazine, dus plaatsen ze de pop up. Als NN een eigen vak heeft, zal daar ook wel aandacht aan besteed worden. Moet je natuurlijk wel zelf even contact leggen. Niks gaat vanzelf.
Nou zeg je wel dat niks vanzelf gaat, en je wel even contact moet leggen, maar je zegt wel dat de SC het een goed blad vind en dus een pop-up plaats. Gaat dat niet vanzelf dan?
Toch een beetje vreemd, de SV krijgt wekenlang (misschien maandenlang?) een pop-up op de site en over NieuwNoord is niet eens een nieuwsberichtje te zien terwijl toch ook de club erbij gebaat is dat het vak volkomt...Dit ligt dus aan NN (volgens DTU)?
Of dat aan NN ligt moet je NN vragen.
Ik kan me voorstellen dat sc Heerenveen voor het vullen van een staanvak geen pop up plaatst. Onze pop up gaat over het vernieuwde blad, niet over een vak dat gevuld moet worden.
Bij jullie gaat het ook alleen maar om het promoten van een vernieuwd blaadje.
In het geval van NN zou het het promoten van het stavak kunnen zijn, dus waarom zou SCH daar dan niet een pop-up voor kunnen plaatsen?
Idd, tis maar net wat je belangrijker vind he; een nieuw blad van de SV of de langverwachte komst van een sfeervak in het ALS gerealiseerd door die andere supportersvereniging...
Ik kan me voorstellen dat sc Heerenveen voor het vullen van een staanvak geen pop up plaatst.
Dus vind jij de komst van een nieuw blad 'unieker' dan bijvoorbeeld de komst van een langverwacht NN-sfeervak DTU?
Ik denk dat je het gebeuren met de pop-up vooral moet zien in het kader van het samenvoegen van het Promotiemagazine en de Feanfan. Het eerste verdwijnt en gaat op in het tweede. Dat is van belang voor adverteerders (dus leden van de OSSH) en dat moet dus prominent onder de aandacht gebracht worden.
Verder is het zo dat de verkoop van het Promotiemagazine geld opleverde voor Aktie67 en er wellicht nu via Feanfan geld gegenereerd moet worden voor Aktie67. Dus hoe meer abonnees voor Feanfan (en dus leden voor de SV ) hoe meer geld voor Aktie67.
En vergeet niet, Aktie67 is heel, heel belangrijk voor de club.
Het feit dat NN zijn eigen vak krijgt in het seizoen 2005/2006 is van een geheel andere orde, en met name commercieel absoluut niet interessant. En voetbal draait om de poen en de pegels, vergeet dat niet !
Zonder spot, wijze woorden van Arnoud. Daar komt het wel op neer. Feanfan vertelt met veel bombarie dat de Feanfan een stuk dikker is geworden, wat gewoon waar is. Wat ook verteld is, maar waar geen nadruk op gelegd is, is dat de Feanfan een paar keer minder uitkomt dan voorgaande jaren. En zoals gezegd is het promotiemagazine ter ziele.
Beetle, even een rekensommetje:
FeanFan oude stijl: 8x48 blz= 384 contractueel vastgelegde blz in zwart-wit.
FeanFan nieuwe stijl: 6x72 blz= 432 contractueel vastgelegde blz in full colour op breder formaat.
MrMister: ''Wees toch eens duidelijk??'' Wie is er nou onduidelijk?? Wat wil je nou weten dan? Je stelt niet eens een vraag!
André: Ik wil maar zeggen dat als je een pop up bij sc Heerenveen wilt regelen, dan moet je je bij hen met een goed voorstel melden. Ik ken hun beweegredenen niet waarom ze wel/geen pop up zouden plaatsen. Wellicht vinden ze het sfeervak zo'n goed idee, dat ze er wel aandacht aan willen besteden op hun site! Maar - en ik spreek uit ervaring - daar moet je zelf initiatief voor nemen.
Fluffy: Ik vind de komst van een stavak heel belangrijk, daar sta ik vierkant achter, al wil ik er niet zelf in zitten. Ik zit nl. grandioos met een heel stel vrienden op de Oosttribune.
Ik vind de komst van de vernieuwde FeanFan niet belangrijker dan de komst van een stavak. Een vernieuwd blad of een stavak.. dat zijn twee verschillende zaken. Appels en peren. Gezien de invulling van mijn vrije tijd bij FeanFan heeft ons magazine meer aandacht van mij. Het één volg ik passief (maar met interesse), de ander is mijn passie, waar ik me met mijn hele ziel en zaligheid voor inzet.
Wat betreft die onafhankelijkheid, Fluffy, moet je deze topic nog eens goed doornemen. Ik herhaal: De redactie van FeanFan blijft onafhankelijk, dat was de belangrijkste voorwaarde voor de samenwerking met Aktie'67. Een aantal pagina's in FeanFan zal door Aktie'67 worden gevuld (wedstrijdsponsors, Thomas Cook klassement etc.), deze pagina's vallen niet onder de verantwoordelijkheid van de redactie. De redactie heeft geen journalistieke pretenties. Wij willen een plezierig leesbaar magazine voor de Heerenveensupporter maken. That's all.
We vallen in herhaling... slotje dus maar. Sommigen zijn nu echt argumenten aan het zoeken om de supclup mee om de oren te slaan. Mijn god, het is maar een popup!