Contract Venema en Klompe niet verlengd

> voor iedereen die nu elders voetbalt

Moderators: Beheerders, Fanmasters

Plaats reactie
ALS 26.000
Superster
Berichten: 4348
Lid geworden op: 17-12-2002 16:30
Locatie: Heerenveen

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door ALS 26.000 »

Mooi meegenomen? Man, als je zomaar even 2-3 miljoen in de schoot geworpen krijgt, poeh dat zijn bedragen hoor. Maakt het alleen maar gemakkelijker om enkele miljoenen uit te geven aan een spits in de winterstop.
Feanfan 1
Verified
Forumicoon
Berichten: 7881
Lid geworden op: 11-07-2003 13:37

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Feanfan 1 »

Als ze maar van Pranjic afblijven.
Ik gun hem zeker een transfer, maar niet naar ajax. En dan het liefst ook nog na het seizoen en niet tijdens de winterstop.
forca hveen
Superster
Berichten: 3291
Lid geworden op: 29-01-2008 19:46

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door forca hveen »

Je kan het als voordeel zien dat Pranjic een middenvelder is en Huntelaar een spits. Ze hebben Sulejmani nu ook weer terug dus Pranjic hebben ze helemaal niet nodig :asian:
Gebruikersavatar
davp
Verified
Wereldspeler
Berichten: 1617
Lid geworden op: 22-06-2005 11:36
Locatie: De Knipe

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door davp »

Inderdaad, wanneer de regeling is zoals hier eerder genoemd. 1 Miljoen + 25% over het bedrag boven 10 miljoen:
dan kom je uit op 3,5 miljoen, wat zeker een behoorlijk bedrag is. Kan mooi in een sterke spits een een solied(e) verdediger gestoken worden.
forca hveen
Superster
Berichten: 3291
Lid geworden op: 29-01-2008 19:46

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door forca hveen »

MADRID/AMSTERDAM - Klaas-Jan Huntelaar verhuist in januari van Ajax naar Real Madrid. Dat melden maandagavond diverse Spaanse media.
ANP

De Spaanse topclub maakt de overgang, volgens Spaanse media als El Mundo en AS, binnen enkele uren bekend. Huntelaar staat momenteel bij Ajax buitenspel door een blessure en zou in januari zijn rentree maken.

De trefzekere spits die volgens de NOS 20 miljoen euro moet opbrengen moet bij de Spaanse kampioen de langdurig geblesseerde Ruud van Nistelrooij vervangen.

Commentaar

Ajax onthield zich maandagavond, zoals gebruikelijk in de aanloop van mogelijke transfers, van ieder commentaar. De Amsterdamse club weigerde in de zomer nog een bod van 40 miljoen euro op de spits van het Nederlands elftal.

Manchester City, zojuist overgenomen door Arabieren, wilde de 25-jarige aanvaller graag kopen.

Huntelaar is bezig met zijn vierde seizoen bij Ajax. Hij staat nog tot de zomer van 2010 onder contract in Amsterdam. Besprekingen over een langere verbintenis met daarin een gelimiteerde transfersom werden vorig seizoen zonder resultaat afgebroken.

Champions League

Huntelaar herstelt op dit moment van een enkelblessure. Hij is naar verwachting al fit voor de winterstop, als de markt voor internationale transfers weer opengaat. Huntelaar kan dit seizoen nog met Real Madrid in de Champions League uitkomen.

Hij speelde met Ajax alleen in de UEFA Cup
Gebruikersavatar
xander
Verified
Superster
Berichten: 4932
Lid geworden op: 27-08-2005 16:00
Locatie: Oranjewoud

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door xander »

Heerenveen krijgt dan 25% van het transferbedrag en 1 miljoen euries, weer wat in de kas dus.. Hadden die Amsterdammers hem nu maar verkocht in de zomer hehe.
Alle ballen op Henkie!
Heerenveen rules
Forumicoon
Berichten: 15997
Lid geworden op: 02-12-2002 22:51
Locatie: Fryslân

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Heerenveen rules »

ALS 26.000 schreef: Maakt het alleen maar gemakkelijker om enkele miljoenen uit te geven aan een spits in de winterstop.
We hebben genoeg en daar wordt ook niks mee gedaan, dus ik kan hier nu niet echt heel vrolijk van worden. Zal weer weer op de bank komen te staan en rente trekken maar......
Lipton
Forumicoon
Berichten: 6748
Lid geworden op: 25-12-2003 20:39

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Lipton »

Heerenveen rules schreef: We hebben genoeg en daar wordt ook niks mee gedaan, dus ik kan hier nu niet echt heel vrolijk van worden. Zal weer weer op de bank komen te staan en rente trekken maar......
Tsja, Tarik en Milan waren samen goed voor een transfer bedrag rond de 7 miljoen euro, hoezo er word niks met het geld gedaan? :roll:
ALS 26.000
Superster
Berichten: 4348
Lid geworden op: 17-12-2002 16:30
Locatie: Heerenveen

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door ALS 26.000 »

Ja, en in totaal hebben zo'n 10 miljoen uitgegeven. Noem het maar niks.... Maar goed, Heerenveen rules is een beetje een zuurpruim, niet teveel op letten. :roll:
Gebruikersavatar
zweed1
Wereldspeler
Berichten: 2172
Lid geworden op: 05-05-2007 23:51
Locatie: Karlstad, Zweden/Hoogmade, Nederland

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door zweed1 »

Lipton schreef:
Tsja, Tarik en Milan waren samen goed voor een transfer bedrag rond de 7 miljoen euro, hoezo er word niks met het geld gedaan? :roll:
Bedoel je met Milan Kopic ?? Nu even de bedragen Tarik 3,7 mln + Milan 0,8 = 4,5 mln.

Als deze talentjes gekocht waren voor 7 mln dan is het Bestuur wel erg dom bezig. Dan is er spake van wanbeleid geweest.

Prijs voor Kopic 8 ton is toch al hoog, Granquist was met 1 mln maar net duurder.

MIjn inschatting is dat we nog tussen de 20 en 30 miljoen hebben liggen. Komt nog 3 mln bij voor Huntelaar.

Dan begrijp ik zo'n bod op Ingelsten niet, haal toch gewoon Demouge en Ingelsten allebei.

Investeer verder nog in een goede linker centrale verdediger bv. Jao Carlos van RC Genk. Die was deze zomer ook al te koop en speelde toen bij Lokeren, nu dus wel een stuk duurder.
Gebruikersavatar
BW Viking
Invaller
Berichten: 295
Lid geworden op: 13-05-2008 19:37

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door BW Viking »

Telegraaf hierover:
Heerenveen deelt mee bij verkoop Huntelaar
AMSTERDAM/HEERENVEEN - SC Heerenveen wist bij de verkoop van Klaas-Jan Huntelaar aan Ajax, begin 2006, te bedingen dat de Friese club bij een volgende transfer van Klaas-Jan Huntelaar een percentage van de transfersom zou ontvangen. Bovendien krijgen de Friezen sowieso een bedrag van één miljoen euro overgemaakt op het moment dat de 23-jarige spits door Ajax zou worden verkocht.

Klaas Jan Huntelaar
Aanvankelijk bood Ajax volgens oud-voorzitter Riemer van der Velde aanzienlijk minder dan de negen miljoen euro die uiteindelijk op tafel werd gelegd. "Ajax begon de onderhandelingen met twee miljoen. Daar konden wij hard om lachen, we wilden toch écht tien miljoen hebben."

"Uiteindelijk zijn we op negen miljoen uitgekomen en hebben bedongen dat SC Heerenveen bij een volgende transfer nog één miljoen overgemaakt kreeg, plús een leuk percentage van de transfersom. Zo werkt dat dus."
Heerenveen rules
Forumicoon
Berichten: 15997
Lid geworden op: 02-12-2002 22:51
Locatie: Fryslân

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Heerenveen rules »

ALS 26.000 schreef:Ja, en in totaal hebben zo'n 10 miljoen uitgegeven. Noem het maar niks.... Maar goed, Heerenveen rules is een beetje een zuurpruim, niet teveel op letten. :roll:
Ach ja, dat jij een ieder die in het bestuur zit in de kont kruipt is jouw zaak en wel bekend. Maar ik kan ook tien miljoen uitgeven, maar het goed uitgeven is een tweede. Hoeveel van die tien miljoen staat er in de basis? Ze hebben gefaald in de zomer terwijl er zoveel geld in kas zat. Moeilijk toegeven maar de waarheid. Sollied is opgezadeld met een selectie met te weinig kwaliteit. Ik snap dat jij als kritiekloze fan een ieder die wat kritisch is een zuurpruim noemt maar dat zegt meer over jou dan over mij.
Gebruikersavatar
zweed1
Wereldspeler
Berichten: 2172
Lid geworden op: 05-05-2007 23:51
Locatie: Karlstad, Zweden/Hoogmade, Nederland

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door zweed1 »

Heerenveen rules schreef: Maar ik kan ook tien miljoen uitgeven, maar het goed uitgeven is een tweede.
Daar ben ik het mee eens. Met de rest niet, er zijn nu eenmaal mensen die dat anders zien. Dat maakt nu juist een forum leuk.

Feit blijft dat we gewoon niet goed hebben ingekocht. Geen extra spits (als vervanging van Sibon) en geen ervaren centrale vedediger erbij.

Denk trouwens dat we de 10 mln niet halen hoor. Steppe, Elyounoussi en Janmaat samen circa 8 mln. Rest was vrij godkoop hoor !
feanfans
Wereldspeler
Berichten: 2089
Lid geworden op: 22-12-2005 16:48

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door feanfans »

Berichtgeving Huntelaar onjuist

Verschillende media berichten over een transfer van Klaas Jan Huntelaar naar Real Madrid. De berichtgeving over een overeenkomst tussen Ajax en Real Madrid is onjuist, Ajax heeft Huntelaar niet aan Real Madrid verkocht.
Aldus ajax.nl

Hebben we te vroeg gejuicht? Mischien zit ajax ook nog wel in de ontkenningsfase, zijn ze nog niet helemaal rond. Het blijft in ieder geval nog even wachten.
Random
Nieuw talent
Berichten: 76
Lid geworden op: 09-05-2008 10:15

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Random »

zweed1 schreef:Feit blijft dat we gewoon niet goed hebben ingekocht. Geen extra spits (als vervanging van Sibon) en geen ervaren centrale vedediger erbij.
Ben ik op zich wel mee eens hoor, vooral over het spits gedeelte. Maar vergeet niet dat menig persoon hier op het forum ook rekende op Bak Nielsen. Vele mensen dachten dat 'alles wel goed kwam' zodra Bak weer terug was van zijn blessure; echter bleek het tegen te vallen...
Gebruikersavatar
Blizzard
Superster
Berichten: 3619
Lid geworden op: 29-03-2003 18:52
Contacteer:

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Blizzard »

Aldus ajax.nl

Hebben we te vroeg gejuicht? Mischien zit ajax ook nog wel in de ontkenningsfase, zijn ze nog niet helemaal rond. Het blijft in ieder geval nog even wachten.
Wat mij betreft mag er wel een hoger bedrag uit komen dan die 20 miljoen die genoemd werd. Zeker als je na gaat dat ze Huntelaar in de zomer nog voor 40 miljoen kwijt konden. Als ze dat hadden gedaan dan was het pas echt cashen geblazen voor ons. Natuurlijk krijg je bij 20 miljoen ook een mooi bedrag maar ja. Van het geld wat je krijgt bij 30, 35 miljoen kan je bij wijze van spreken je hele verdediging renoveren...
Gebruikersavatar
Caspar
Superster
Berichten: 4608
Lid geworden op: 02-12-2002 16:28
Locatie: Enschede

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Caspar »

Random schreef: Ben ik op zich wel mee eens hoor, vooral over het spits gedeelte. Maar vergeet niet dat menig persoon hier op het forum ook rekende op Bak Nielsen. Vele mensen dachten dat 'alles wel goed kwam' zodra Bak weer terug was van zijn blessure; echter bleek het tegen te vallen...
Zullen we er op proberen te letten niet overal dezelfde discussie terug te laten komen? We begrijpen dat het een 'hot' issue is op dit moment, maar er is een speciaal topic over het transferbeleid in Transfers & Geruchten.

Ontopic: Het lijkt voor ons ideaal te zijn als hij vertrekt. Niet alleen omdat er weer verschillende miljoenen binnen komen, maar het verzwakt Ajax direct en waarschijnlijk een concurrent van ons in de Eredivisie. Er zullen weer veel slapeloze nachten aankomen voor de Groningen supporters! :mrgreen:
Ladies and gentleman: We've got him!
Superfries88'
Forumicoon
Berichten: 14775
Lid geworden op: 06-03-2004 14:19

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Superfries88' »

feanfans schreef:Hebben we te vroeg gejuicht? Mischien zit ajax ook nog wel in de ontkenningsfase, zijn ze nog niet helemaal rond. Het blijft in ieder geval nog even wachten.
Teletekst:
Ajax en Real onderhandelen nog over de prijs voor Huntelaar, die in Madrid de langdurig geblesseerde Van Nistelrooij moet gaan vervangen. De transfer wordt deze week afgerond.
Gekko
Forumicoon
Berichten: 9936
Lid geworden op: 26-02-2005 12:35
Locatie: Heerenveen

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Gekko »

Real verhoogt de druk op Ajax door te roepen dat Huntelaar komt. Hoort bij het spel. Maar het duurt nog wel even voor het rond is. Dat hij vertrekt staat echter wel vast, alleen de prijs nog niet.
Superfries88'
Forumicoon
Berichten: 14775
Lid geworden op: 06-03-2004 14:19

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Superfries88' »

Ajax.nl nu:
Ajax is in gesprek met Real Madrid over de mogelijke overgang van Klaas Jan Huntelaar naar de Spaanse club. Van een overeenkomst tussen beide clubs is op dit moment geen sprake.
edit:
'Huntelaar tekent voor 6 miljoen per jaar'

Op de website van AS.com staat inmiddels een gedetailleerde beschrijving van de onderhandelingen waaruit blijkt dat er eerst een mondeling akkoord was tussen Ajax en Real Madrid maar Ajax later weigerde het toegestuurde contract te tekenen.

Voorzitter Calderon belde om 14.07 uur met mensen van AS om te zeggen dat op de handtekeningen en de fax na de transfer rond zou komen. 'Om zes uur kunnen we de transfer officieel maken. Ik wil wel voorzichtig zijn...maar ben er vrij zeker van', zei hij met een grote glimlach.

Later belde technisch directeur Mijatovic hem dat er problemen waren opgetreden. In de middag waren ze tot een akkoord gekomen voor 18 + 4 miljoen euro. Evenals een akkoord met Huntelaar voor 4,5 seizoenen met een salaris van 6 miljoen euro per jaar. Ajax blokte de transfer, ze wilden 20 + 4 miljoen euro en de advocaten van Ajax gingen niet akkoord met het contract.

De onderhandelingen zijn nu stilgelegd en zullen vandaag hervat worden. AS.com verwacht dat de transfer vandaag officieel beklonken wordt. Calderon wil hem binnen 72 uur presenteren. Zaakwaarnemer Arnold Oosterveer is inmiddels naar Madrid afgereisd.

AS.com (Vertaling Ajaxshowtime)
Gebruikersavatar
Janneman
Superster
Berichten: 3603
Lid geworden op: 29-12-2006 16:36

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Janneman »

Ik las vanochtend in de Telegraaf dat Heerenveen een bedrag van 2,2 miljoen euro ontvangt voor de verkoop van Huntelaar. Of dit waar is weet ik niet maar ze wisten wel te melden dat Heerenveen een percentage van 20% hadden bedongen bij een doorverkoop van Huntelaar.
scheerenveen.supporterswereld.nl
Gebruikersavatar
Royce_SCH
Wereldspeler
Berichten: 2106
Lid geworden op: 25-02-2007 15:18

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Royce_SCH »

Bij een percentage van 20% procent bij een bedrag van 24 miljoen krijgt Heerenveen toch een bedrag van (4,8+1=)5,8 miljoen?
NIET JIJ, MAAR WIJ ZIJN HEERENVEEN!!
Gebruikersavatar
Janneman
Superster
Berichten: 3603
Lid geworden op: 29-12-2006 16:36

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Janneman »

Royce_SCH schreef:Bij een percentage van 20% procent bij een bedrag van 24 miljoen krijgt Heerenveen toch een bedrag van (4,8+1=)5,8 miljoen?
Er werd vanochtend er vanuit gegaan dat de transfersom 20 miljoen euro was. Bij een hoger bedrag (wat welkom is) verdient Heerenveen uiteraard meer!!
scheerenveen.supporterswereld.nl
Gebruikersavatar
BS
Wereldspeler
Berichten: 2000
Lid geworden op: 13-02-2007 16:54

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door BS »

Royce_SCH schreef:Bij een percentage van 20% procent bij een bedrag van 24 miljoen krijgt Heerenveen toch een bedrag van (4,8+1=)5,8 miljoen?
Nee, dat percentage heeft betrekking op de winst bij doorverkoop. Dus het zou dan zo'n 25 procent over 14 miljoen euro worden.
Gebruikersavatar
Blizzard
Superster
Berichten: 3619
Lid geworden op: 29-03-2003 18:52
Contacteer:

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Blizzard »

Iedereen lijkt een verschillende versie te hebben maar ik heb toch echt gelezen dat het toch echt 25% van de transfersom boven de 10 miljoen + sowieso 1 miljoen was. Dan komt het dus neer op 4,75 miljoen euro bij een transfer 25 miljoen. Van dat geld kan je mooi Ingelsten en een goede verdediger halen, lijkt mij... Kan je gelijk een paar zaken alsnog rechtzetten met "bonusgeld".
Gebruikersavatar
BS
Wereldspeler
Berichten: 2000
Lid geworden op: 13-02-2007 16:54

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door BS »

Blizzard schreef:Iedereen lijkt een verschillende versie te hebben maar ik heb toch echt gelezen dat het toch echt 25% van de transfersom boven de 10 miljoen + sowieso 1 miljoen was. Dan komt het dus neer op 4,75 miljoen euro bij een transfer 25 miljoen.
Klopt inderdaad. Nu maar hopen dat Ajax de hoofdprijs eruit weet te slepen.
forca hveen
Superster
Berichten: 3291
Lid geworden op: 29-01-2008 19:46

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door forca hveen »

AMSTERDAM - De Nederlandse voetballerij heeft het momenteel maar over één ding: de mogelijke overgang van Klaas-Jan Huntelaar naar Real Madrid. De Ajax-spits zelf wist op slinkse wijze aan de media-aandacht te ontkomen.

Huntelaar zat maandagavond bij een show van Freek de Jonge. De cabaretier gaf een voorstelling in Amstelveen.

Nadat Spaanse media berichten over de transfer van de spits toog een cameraploeg van de NOS naar Amstelveen voor een reactie.

Na het applaus voor De Jonge bleek de Ajacied onvindbaar. Huntelaar was vertrokken door de nooduitgang, meldt het AD. ANP
Oftewel Huntelaar is niet beschikbaar voor commentaar.

Om half 2 vandaag is het volgende bericht verschenen:
AMSTERDAM - Ajax onderhandelt met Real Madrid over de overgang van Klaas-Jan Huntelaar. De kampioen van Spanje wil de 25-jarige aanvaller in de winterstop voor 20 miljoen euro overnemen. De Amsterdamse club heeft het bod in beraad.

Ajax gaf dinsdagochtend even na opening van de beurs voor het eerst toe dat het met Real Madrid in gesprek is over een transfer van de spits van het Nederlands elftal. Van een akkoord is volgens de nummer twee van de eredivisie vooralsnog geen sprake.

Arnold Oosterveer, zaakwaarnemer van Huntelaar, verblijft al in Madrid.

Enkelblessure

De selectie van Ajax heeft dinsdag en woensdag een vrije dag. Huntelaar herstelt van een enkelblessure en volgt een individueel trainingsprogramma. De kans is echter klein dat de spits zich buiten de Arena laat zien.

Real Madrid maakt haast met de overgang van Huntelaar. De kampioen van Spanje wil volgens de Spaanse media binnen 48 uur duidelijkheid. Ajax is inmiddels bekend met de werkwijze van de werkgever van Ruud van Nistelrooij, Arjen Robben, Wesley Sneijer, Rafael van der Vaart en Royston Drenthe.

Sneijder

Real Madrid zette de Amsterdamse club anderhalf jaar geleden op identieke wijze onder druk. Ajax weigerde toen een eerste bod op Sneijder, maar liet de middenvelder uiteindelijk voor 27 miljoen euro naar de hoofdstad van Spanje vertrekken.

Ajax weigerde in augustus nog een bod van 40 miljoen euro van Manchester City op de spits. Er was de Amsterdamse club veel aan gelegen na vier seizoenen eindelijk weer eens kampioen van Nederland te worden. Bovendien had Huntelaar geen goed gevoel bij de Engelse club.

Transfervrij

De spits staat nog tot de zomer van 2010 bij Ajax onder contract. Huntelaar is daarna transfervrij omdat hij weigert zijn verbintenis te verlengen. De Amsterdamse club kan het zich eigenlijk niet permitteren om zonder vergoedingssom afscheid te nemen van de populaire aanvoerder.

Aan de andere kant heeft Ajax met Huntelaar een betere kans op een ticket voor de lucratieve Champions League, waarin de verdiensten ook tot over de 20 miljoen euro kunnen oplopen.
ANP
Er is dus nog geen akkoord maar wordt wel druk onderhandeld :wink:
KSI
Bankzitter
Berichten: 200
Lid geworden op: 02-12-2002 12:23

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door KSI »

Heerenveen glimlacht om Huntelaar
LC | Gepubliceerd op 02 december 2008, 12:05
HEERENVEEN -
Klaas Jan Huntelaar staat op het punt voor een bedrag van circa €20 miljoen van Ajax over te stappen naar Real Madrid. Als het zover is, dan gaat bij SC Heerenveen de vlag uit. Bij de overgang van de spits van Heerenveen naar Ajax, in januari 2006, bedong de club een fiks percentage bij doorverkoop: rond 20 procent van het bedrag dat Real over de €9 miljoen heen gaat die Ajax Heerenveen betaalde. Dat komt dan neer op ongeveer €2,2 miljoen.

,,Ik hoopje dat it trochgiet'', zei directeur Yme Kuiper van SC Heerenveen vanochtend monter. ,,We ha in geheimhâldingsferplichting tsjinoer Ajax, mar it bedrach sil ûngefear yn dy rjochting sitte. As Klaas Jan nei Madrid giet, dan is dat foar ús reden ta in ‘brede glimlach'.''

UIt de lc, toch lekker verdient.
Lipton
Forumicoon
Berichten: 6748
Lid geworden op: 25-12-2003 20:39

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door Lipton »

Ook voor Psv, de Graafschap en Agovv is de deal interessant.
geert.
Superster
Berichten: 3365
Lid geworden op: 15-03-2008 11:24
Locatie: It Heitelân

Re: de vertrokken spelers...

Bericht door geert. »

Lipton schreef:Ook voor Psv, de Graafschap en Agovv is de deal interessant.
Krijgen clubs waaraan spelers verhuurd zijn dan ook een bepaald bedrag/percentage?
Plaats reactie