Moderators: Beheerders, Fanmasters
hhage schreef:Als je nu geen seizoenkaart hebt, is het voor volgend seizoen een koopje om 1 te nemen, een zitplaats achter de goal 107 euro. Wanneer je alleen naar de wedstrijden tegen Ajax Feyenoord en misschien Cambuur gaat is het al voordeliger om een seizoenkaart te kopen. Als de huidige seizoenkaarthouders ieder gemiddeld 1 iemand overhaalt om van dit koopje gebruik te maken zit het stadion volgend seizoen weer vol!!!
Feanfan 1 schreef:2 seizoenkaarten verlengd en 4 kaarten voor Heerenveen - Ajax
Na gisteravond eigenlijk knettergek, maar hopelijk toch weer betere tijden
Crash schreef:Nou, verlengen? Nieuwe seizoenskaart? In ieder geval niet door zo te spelen als gisteravond.
Stond op het punt twee seizoenskaarten af te nemen voor half geld. Kreeg dit aangeboden via een kennis en toen ging het toch weer kriebelen. Maar dan zit ik weer naar zo'n wedstrijd als gisteren te kijken en dan erger ik me weer blauw en geel (no pun intended).
Ik zie er vanaf. Eerst maar eens schoon schip maken inderdaad. Zien we dan wel weer eens verder.
Het voordeel van de televisie is dat je dat ding uit kunt zetten. Als je eenmaal in dat stadion zit ga ik zo'n wedstrijd tóch uitzitten en dan is mijn hele weekend weer verpest.
Slappe mentaliteit loopt als een rode draad door de selectie van het huidige seizoen. Bah!
En dan zie je FC Groningen met een kwalitatief zwakkere selectie ondertussen wél naar behoren presteren, omdat ze wél spelen met het mes tussen de tanden als het moet. Ze moeten zich kapot schamen na de wanvertoning tegen PEC gisteravond.
Feanfan 1 schreef:Betere spelers betekent niet altijd beter voetbal, dat blijkt wel bij ons
RKC, Fortuna Sittard en Emmen spelen allemaal veel leuker dan ons, maar hun budget is veel lager
hhage schreef:Met geld en veel supporters kun je meer dan wanneer de supporters thuis blijven, maar zou je willen ruilen met Emmen?
Feanfan 1 schreef:Betere spelers betekent niet altijd beter voetbal, dat blijkt wel bij ons
RKC, Fortuna Sittard en Emmen spelen allemaal veel leuker dan ons, maar hun budget is veel lager
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten