Moderators: Beheerders, Fanmasters
BakCristian schreef:Ik weet niet goed waar ik het moet plaatsen, maar zou Heerenveen bij het 100 jarige bestaan een benefiet wedstrijd doen met alle gestopte spelers?
Ik zou het wel leuk vinden om van Nistelrooij, Alves, talan, hansson etc nog een keer op het veld te zien in ons shirt.
Mackan68 schreef:Tegen het 1e elftal van komend seizoen.... Leuk idee!
BakCristian schreef:Ik zou het wel leuk vinden om van Nistelrooij, Alves, talan, hansson etc nog een keer op het veld te zien in ons shirt.
Thinkman schreef:
Prima idee, jammer dat jij dat dan zult moeten missen door je boycot van de thuiswedstrijden van sc Heerenveen.
KSI schreef:Dus op basis van een gerucht zet je meteen CR van 6-0 op 7-0?
Wel een beetje heel makkelijk, zullen we eerst eens afwachten als het waar is.
En heeft CR geen punt gekregen dat het vrouwenvoetbal in heerenveen is blijven bestaan?
Heeft CR natuurlijk niet in zijn eentje gedaan, maar de 6-0 achterstaand heeft hij ook niet allemaal alleen gedaan.
Mackan68 schreef:Je hebt op zich wel gelijk. Eigenlijk is alles door anderen gedaan. Het stukje vrouwenvoetbal, volgens mij heeft hij redelijk snel gezegd dat dat gebeurd was. En volgens mij zijn het vooral andere partijen geweest die de moed niet opgegeven zijn. Voor de dikke leasebak krijg jij je VAR moment. Als het klopt is dat natuurlijk van de zotte als je een week daarvoor hebt beweerd dat er bezuinigd kon worden op het wagenpark. Dan stroken je woorden niet met je daden.
Superfries1994 schreef:Hij heeft laten weten de bijdrage van sc Heerenveen te verdubbelen om het vrouwen voetbal te behouden, maar dat was op dat moment niet genoeg. Uiteindelijk is het toch gelukt. Ik weet niet welke woorden over het bezuinigen op het wagenpark je bedoelt, wel de woorden dat er sowieso bezuinigd moet worden. Daar zou inderdaad een nieuw leasecontract niet bij passen, echter wat weet jij van wat de redenen hiervoor zijn? Misschien hebben ze wel een goede reden dit te doen. Dit geroddel is ook nog door geen enkel medium opgepakt trouwens. Daarbij, als het tekort over een half jaar nog steeds 6 miljoen is, heeft Roozemond opzichtig gefaald en duurt het niet lang voordat hij ook weer weg is. Dat geldt ook als hij geen hoofdsponsor weet te strikken. We zullen het over niet al te lange tijd weten. Mocht hem dit allemaal wel lukken, dan kun je er overigens ook niet omheen dat hij wel degelijk goede zaken doet.
BakCristian schreef:Ik weet niet goed waar ik het moet plaatsen, maar zou Heerenveen bij het 100 jarige bestaan een benefiet wedstrijd doen met alle gestopte spelers?
Ik zou het wel leuk vinden om van Nistelrooij, Alves, talan, hansson etc nog een keer op het veld te zien in ons shirt.
Er staan meer activiteiten op de rol, waaronder een legends-duel met oud-Heerenveenspelers op 12 september. Op die dag worden ook twee wedstrijden met honderd kinderen tegen elf selectiespelers (mannen- en vrouwenteam) gespeeld.
Superfries1994 schreef:Daarbij, als het tekort over een half jaar nog steeds 6 miljoen is, heeft Roozemond opzichtig gefaald en duurt het niet lang voordat hij ook weer weg is. Dat geldt ook als hij geen hoofdsponsor weet te strikken. We zullen het over niet al te lange tijd weten. Mocht hem dit allemaal wel lukken, dan kun je er overigens ook niet omheen dat hij wel degelijk goede zaken doet.
Mackan68 schreef:
Dus....
Superfries1994 schreef:Dus is het waardeloos dat die hoofdsponsor er nog steeds niet is en zal Roozemond die erg snel moeten presenteren, anders gaat het wel erg lastig voor hem worden vermoed ik. Ook al schieten we daar helemaal niets mee op trouwens.
Mackan68 schreef:Die blijft mooi zitten. Even het mannetje spelen tijdens het jubileum. Nog wat loze beloftes na de zomer wanneer er nog steeds geen hoofdsponsor is en de meute slikt het voor zoete koek. Omdat een dikke transfersom voor Ejuke belangrijker is dan een hoofdsponsor. Zo beginnen supporters al te denken. Wie is na Ejuke de speler die vele miljoenen op gaat leveren en daarmee het gat in de begroting moet dichten? Van Bergen zal hard aan de slag moeten want dat lijkt momenteel ook op een one trick wonder. Op ballen achter de back sprinten, naar binnen trekken en scoren in de lange hoek. Af en toe. Zoals hij dat ook in 9 van de 10 gevallen doet bij het inschieten. De passeeractie raakt hij wat kwijt. Een afgemeten voorzet lijkt hij niet te hebben. Of hij moet daar betere afspraken over maken met de centrumspitsen, dat kan ook. Dat bewees Ron Jans ook in het 2e seizoen met Dost.
Keer terug naar Sfeer & supporters
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten