Ik zou wel graag eens de plaats innemen van de stadionspeaker. Al die saaie muziek en top 40 muziek die hij nu draait is geen hol aan. Ik denk sfeer maken begint bij de muziek die je draait.
Als je net als tegen AZ, BZn gaat draaien vooraf valt natuurlijk iedereen gelijk in slaap.

Mijn idee is, om diverse mooie nummers voor de tijd te draaien, zoals Jump van Van Halen bijvoorbeeld (kan tevens bij de opkomst van de spelers)
Ook bij doelpunten wordt steeds dat verrotte "ole ole ole" gedraaid. Kunnen we het niet zo krijgen dat iedere speler zijn eigen vette nummer mag uitkiezen of dat bijvoorbeeld wij een nummer bedenken voor iedere speler. Bijvoorbeeld Samaras, dan dat griekse nummer met die dikke mannetjes, weet de naam zo niet.

Het zijn maar ideeën, maar die man, (met alle respect) die er nu zit kan totaal geen sfeer brengen in de tent. Voorbeeld "extra speeltijd, zoveel minuten", breng zoiets met meer passie, zoals come on come on jajajajajajajaja nog drie minuten, zeg maar wat.
Meer ideeën???????