Knipecity schreef:Zo'n mooie voetballer als Uth voor een appel en een ei laten gaan, dat is echt jammer. En daar zit hij vnl op de bank. Man, wat hadden we hier nog plezier van hem kunnen hebben. Ipv ons huidige, zeer matige, spitsen.
Maar goed, we zijn nou eenmaal een handelshuis en dan moet je niet teveel hechten aan goede spelers. Ze zijn meestal na 1, max 2 seizoenen weer weg..
Het is voor ons en voornamelijk Uth zeer jammer geweest dat hij de opvolger/vervanger was van Finnbogason. Finny zal een konijn uit de hoge hoed van Riemer zijn geweest en Uth uit die van Johan Hansma. Op zich logisch dat Riemer Uth nooit hoog heeft gehad, gezien hoe de relatie tussen Riemer en Johan geëindigd is. Voor een paar ton hem aan Heracles willen verpatsen met de optie tot koop na afloop van de verhuurperiode. De kwaliteiten van Uth hebben niet over het ego van Riemer heen kunnen klimmen.
Jammer ook dat Mark heel weinig speeltijd heeft gekregen onder van Basten in de spits. Maar ook anderzijds óók wel weer logisch. Er is eigenlijk nooit een grote reeks wedstrijden geweest waarin Alfred het compleet liet afweten. Maar iedereen zal het er over eens zijn dat Mark de meest belangrijke ontbrekende schakel is in het spel dit seizoen.